voucher for spa services

KARTA PODARUNKOWA LEWITARIUM

Znakomity pomysł na prezent!
Podaruj najbliższej osobie kartę podarunkową SPA. To prezent, który przenosi do krainy piękna, relaksu i luksusu. Zamów voucher podarunkowy w Lewitarium. Karta podarunkowa może być zamieniona na dowolny zabieg, rytuał, masaż, sesje floatingu lub zabiek kosmetyczny.
ILE KOSZTUJE VOUCHER?
Ty decydujesz o wartości vouchera. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę.
JAK DZIAŁA KARTA PODARUNKOWA?
Kupujesz kartę podarunkową o wybranej przez siebie wartości i przekazujesz ją innej osobie w prezencie. Osoba obdarowana ma całkowitą swobodę w wyborze usług i zabiegów w ramach kwoty, na którą opiewa voucher. Dzięki temu może wybrać dokładnie taki rodzaj relaksu, jakiego najbardziej potrzebuje.
Jak długo ważny jest voucher?
Karta podarunkowa jest ważna 12 miesięcy od daty zakupu.
DLACZEGO TO WYJĄTKOWY POMYSŁ NA PREZENT?
Lewitarium wellnes&Spa to miejsce, w którym zwiększysz siły witalne i zharmonizujesz umysł. Sauna skalna Ganbanyoku – to japoński sposób na relaks i utrata do 1200 kalorii podczas 45-60 min. wypoczynku na rozgrzanej krzemionce wulkanicznej z Hokkaido. Sesje floatingu – to najgłębszy relaks na Ziemi, pełne wyciszenie umysłu i głęboka odnowa ciała. Zabiegi na twarz, zabiegi na ciało i masaże – to wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie w kameralnej atmosferze z zachowaniem najwyższych standardów higieny.