voucher for spa services

KARTA PODARUNKOWA LEWITARIUM

Znakomity pomysł na prezent!
Podaruj najbliższej osobie kartę podarunkową SPA. To prezent, który przenosi do krainy piękna, relaksu i luksusu. Zamów voucher podarunkowy w Lewitarium. Karta podarunkowa może być zamieniona na dowolny zabieg, rytuał, masaż, sesje floatingu.
ILE KOSZTUJE VOUCHER?
Ty decydujesz o wartości vouchera. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę.
JAK DZIAŁA KARTA PODARUNKOWA?
Kupujesz kartę podarunkową o wybranej przez siebie wartości i przekazujesz ją innej osobie w prezencie. Osoba obdarowana ma całkowitą swobodę w wyborze usług i zabiegów w ramach kwoty, na którą opiewa voucher. Dzięki temu może wybrać dokładnie taki rodzaj relaksu, jakiego najbardziej potrzebuje.
Jak długo ważny jest voucher?
Karta podarunkowa jest ważna 6 miesięcy od daty zakupu.
DLACZEGO TO WYJĄTKOWY POMYSŁ NA PREZENT?
Lewitarium wellnes&Spa to miejsce, w którym zwiększysz siły witalne i zharmonizujesz umysł. Sauna skalna Ganbanyoku – to japoński sposób na relaks i utrata do 1200 kalorii podczas 45-60 min. wypoczynku na rozgrzanej krzemionce wulkanicznej z Hokkaido. Sesje floatingu – to najgłębszy relaks na Ziemi, pełne wyciszenie umysłu i głęboka odnowa ciała. Zabiegi na twarz, zabiegi na ciało i masaże – to wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie w kameralnej atmosferze z zachowaniem najwyższych standardów higieny.
Jak kupić voucher?
Aby zakupić voucher należy dokonać płatności zgodnie z cennikiem za usługi na konto nr: ING 85 1050 1025 1000 0091 4148 4296 . Tytuł wpłaty - proszę wpisać usługi zgodnie z wybraną ofertą. Po przesłaniu potwierdzenia zapłaty na adres: panorama@lewitarium.pl , wypiszemy i prześlemy voucher pocztą elektroniczną. Prosimy również podać imię i na`zwisko osoby obdarowanej. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o telefon pod numerem 608 608 467 .